Ekibimiz

null

Erkut Barel

Kurucu

1995 Yılında Kahramanmaraş Afşin’de doğdu. ilk ve orta öğretimini köyünde başarılı bir öğrenci olarak tamamladıktan sonra tam burslu olarak Sivas Gürün Anadolu Lisesini kazandı. Üniversite önlisans eğitimi için tekrar Kahramanmaraş’a geldi ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği bölümünde eğitimini tamamladı. Lisan eğitimini İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Bölümünde devam ediyor. Şimdi özel bir şirkette C sınıfı İş Güvenlik Uzmanı olarak çalışmakta.

null

Aykut Barel

Ceo

1994 Yılında Kahramanmaraş Afşin’de doğdu. İlk ve orta öğretimini köyünde başarılı bir öğrenci olarak tamamladıktan yine başarı ile Mekanik tesisat bölümünden lise eğitimini tamamladı. Lisans bölümü mezunu Elektrik Elektronik Mühendisi olan Barel şimdi özel bir şirkette Süpervizör olarak ekip liderliği yapmaktadır. Evli ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Çöp Değil 2020 yılında İstanbul’da CRS Medya ekibi tarafından hayata geçirildi.

Geri döküşüm ve hurda alanında yaptığı yatırım ve çalışmalarla ülke genelinde bir çok ilke imza atan Çöp Değil ekibi yüksek kondisyon ve odaklanma ile Çöp Değil’i markalaştırdı. İstanbul ve Kahramanmaraş’ta başlatılan  yatırımlar ve Toplayı Ol ve Gönüllü Ol başvurularıyla Çöp Değil her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Çöp Değil nasıl Çalışır?

Bulunduğunuz mesafeden size en yakın toplayıcıya ulaşabilmek için toplayıcı çağır sistemi en yakın toplayıcıyı sistem üzerinden size yönlendirir. Böylelikle işlemlerinizi hızlı ve size uygun bir şekilde çözmüş olursunuz.