[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Hurdacı

Her nevi hurdalarınız geri dönüşüme kazandırılıyor. Demir, Plastik, Kağıt, Alüminyum, Kablo, Bakır, Sarı Pirinç, Krom, Çatı Sacı, Hurda Araç, Profil, Boru vb. Her nevi hurdalarınız dilerseniz siz geri dönüşüm noktalarımıza dilerseniz randevu ile size uygun bir vakitte biz alırız.

KALİTELİ VE YÜKSEK FİYATLARA HURDALARINIZI SATMAK İSTİYORSANIZ 0850 308 1884[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

demir hurda alımı

Demir Hurda

Demir hurdası demir madeninden üretilmiş olan aletlerin zamanla işlevsiz hale gelmesiyle geri dönüşüm ihtiyacının doğmasını ifade etmektedir. Özellikle de kullanım dışı kalmış ev aletleri, sanayi merkezlerinde ve inşaat sektöründe fazlaca ortaya çıkan fonksiyonunu yitirmiş demir malzemeler demir hurdası olarak ele alınmaktadır. Demir hurdası fiyatları ise demirin cinsi, kalitesi, kütlesi, boyutu ve kullanılabilirliği çerçevesinde belirlenmektedir. Gaziantep demir hurdası alım ve satım ile ilgili işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz.
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

plastik hurda alımı

Plastik Hurda

Plastikler bünyelerinde ham petrol, kömür ve gaz gibi yapıları içinde barındırır. Bu hammaddelerin dışarıya bilinçsiz bir şekilde atılması sonucunda atıldığı yerlerde görüntü kirliliklerini ve bunun yanı sıra çevre kirliliğine yol açmaktadır. Plastik atıkları toprağın imha etmesi uzun zaman almaktadır. Günlük yaşantımızda su içtiğimiz pet şişeler, naylon poşetler, damacana ve plastik bardaklar bunlardan sadece bir kaçı. Bir diğer gübre gibi çuval yapımlarında kullanılan plastikler yer almaktadır. Ekolojik sorun haline gelen artan plastik kullanımına bilinçsiz bir şekilde etrafımıza çevremize atmaz isek doğayı korumuş oluruz
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

hurda karton

Hurda Karton – Kağıt

Dünyayı korumamız için önce çevremizden başlamalıyız. Bunun ile beraber kağıtları tekrar çevremize atmadan geri dönüşümünü sağlamasını yapabilirsek dünyamızı korumuş oluruz. Günlük yaşamımızda; okulda, iş yerinde, alışveriş merkezlerinde, evde kullandığımız ve aklımıza gelmeyen kağıt maddesinin doğaya geri dönüşü ve tekrar kullanımı uzun zamandır bilinmekte ve uygulanmaktadır. Dönüşüme gönderilen kağıtlar sayesinde tekrar hammadde olarak piyasada yer almasını sağlamaktadır. En uygun fiyatlar için bizi arayabilirsiniz. Güncel fiyatımız daha fazla bilgiyi telefon üzerinden alabilirsiniz.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

alüminyum hurda alımı

Alüminyum Hurda

Alüminyumun geri kazanımıyla; enerji tüketiminde azalma % 95, hava kirliliğinde azalma % 90, su kirliliğinde azalma % 97, baca gazı kirletici emisyonunda azalma % 99 oranında olur ve boksit cevherinde korunmuş olur. Atık alüminyum küçük parçacıklar halinde doğranır. Daha sonra bu parçalar büyük ocaklarda eritilerek, dökme alüminyum üretilir. Bu sayede atık alüminyum, saf alüminyum ile neredeyse aynı hale gelir ve üretimde kullanılabilir. Alüminyum kullanım alanı bakımdan ülkemizde çok yaygın maden çeşididir. Bundan dolayı da hurdacılık sektörü ve geri dönüşüm içerisinde yer almaktadır. Firmamız Gaziantep’in her yerinde alüminyum hurda alım ve satımı yapmaktadır. Güncel fiyatlar için arayıp bilgi alabilirsiniz.
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

sarı metal hurda alımı

Sarı Metal Hurda

Sarı hurda fiyatı malzemenin bakır içeriğine göre değişmektedir. Sarı pirinç hurda, içerdiği bakır yongalar sebebiyle kıymetli alaşımlardan biri olur. Ancak hurda sarı pirincin fiyatı belirlenirken bakır içeriği dikkate alınmalıdır. Çöp Değil Hurda ve Geri Dönüşüm olarak sarı metal hurdalarınızı yerinde görüp, kendi araçlarımız ile alım yapmaktayız. Toplanan sarı metal hurdalar ise çevreye geri kazandırılmak ve yeniden kullanılmak üzere geri dönüşüm tesislerine gönderiyoruz. Sarı hurdalarınız değerinde, bulunduğunuz lokasyondan alınır ve değerlendirilir.
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

bakır hurda alımı

Bakır Hurda

Birçok madene göre daha değerli olan bakır hurdası içindeki maksimum iletkenlik nedeniyle geri dönüşümde en etkili kullanılan malzemelerden de birisi olmaktadır. Hurda bakır fiyatı bakırın kalitesi, boyutu ve ağırlığına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Sanayi sektöründe sıklıkla kullanılan bakır madeni ülkemizde de yoğun bir şekilde yeraltı kaynaklarımızdan birini oluşturmaktadır. Gaziantep’de hurda ve geri dönüşün alanlarında hizmet vermeye devam eden Gaziantep Kabalar Hurda ve Geri Dönüşüm sizlerden her çeşit bakır hurdayı değerinde almaktadır.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

çinko hurda alımı

Çinko Hurda

Çinko; yine açık mavi gri karışımı bir renkte olan metal gurubunda yer alır. Sert ve kırılgan olan bu metal yine pek çok alanda kullanılmaktadır. Yıllık kullanım açısından baktığımızda demir ve alüminyumdan sonra en çok kullanılıp tüketilen malzeme çinkodur. Çinko hurda alımı konusunda uzman olan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Tüm çinko hurdalarınız için oluşturduğunuz talep doğrultusunda adresinizden alımını gerçekleştirerek ödemesini anında nakit yapıyoruz
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

hurda akü alımı

Hurda Akü

Bitmiş aküleri akü değişimi yapan firmaya bırakmak yerine bitmiş akünüzü paraya çevirebilirsiniz. Eski ve kullanılmayan akülerin hurda olarak değerlendirilerek tekrar üretim için kullanması büyük ölçüde bir kazanç anlamına gelmektedir. Aküler zamanla ömrünü yitirerek atıl hurda sınıfına ayrılırlar. Hurda akülerin içinde bulunan kurşun madeni oldukça değerli olup hurdacılar tarafından alınmaktadır. Hurda akü alan yerler arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda akü fiyatı akünün ölçülerine ve akü çeşidine göre değişmektedir.
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

kablo hurda alımı

Kablo Hurda

Her türlü kablo hurdalarınız değerinde, bulunduğunuz lokasyondan alınır ve değerlendirilir. Hurda kablo fiyatları kablonun çeşidine göre artmaktadır her noktadan adresinizden hurda kablo alımı yapmaktayız. Kablo hurdanızı satmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Kablonun geri dönüşüme büyük katkısı vardır. Çöp Değil Hurdacılık ve Geri Dönüşüm olarak kablonuza en iyi fiyatı veriyoruz.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

krom hurda alımı

Krom Hurda

Krom hurdasının ayrı bir değerinin olduğu bilinmelidir. Krom hurda fiyatları da bu açıdan bakıldığında diğer hurda fiyatlarının biraz üzerinde seyretmektedir. Kromun geri dönüşüme dahil edilmesi hem enerji tasarrufunu arttırmış hem de ekolojik açıdan doğanın korunması sağlanmıştır. krom hurda alımı ve satışı yapmak isterseniz doğru yerdesiniz. Krom hurdalarınız değerinde, bulunduğunuz lokasyondan alınır ve değerlendirilir. Çöp Değil Hurda ve Geri Dönüşüm olarak krom hurda alımını değerinde yapıyor ve geri dönüşüme uygun olacak şekilde kategorilendiriyoruz. Krom hurda fiyatları konusunda en yüksek fiyat firmalar arasındayız. Gaziantep krom hurda alan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz.
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

inşaat hurdası

İnşaat Hurdası

Yıkılan betonarme yapıların arasında, bükülen, ezilen, hasar gören inşaat demirlerini tekrardan geri dönüşüme kazandırılması amacıyla inşaat demiri hurdalarının alımını adresinizden yapıyoruz. Hurda inşaat demirlerinin alımı tarafımızda yapılmakta ve demir-çelik endüstrilerine kazandırılmaktadır. Kullanım ömrünü tamamlayan bir çok ürünü ileride belki işe yarar diye muhafaza ederek saklamaya çalışırız. Bu tür muhafaza edilen ürünler bir yandan çevre ve görüntü kirliliğine neden olurken diğer yandan da hurda kalite değerini kaybetmektedir.
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

pirinç hurdası

Pirinç Hurda

Pirinç, bakıra çinko katılarak elde edilen alaşımdır. Sarı renkli bir metaldir. Sarı pirinç hurda, çinko ve bakır karışımıyla elde edilen alaşımın atıl duruma gelmiş halidir. Pirinç dayanıklı bir alaşım çeşididir. Çoğunlukla hurda sarı levha, çubuk, boru veya tel şeklinde karşımıza çıkar. Altına benzeyen rengi sebebiyle sarı hurda olarak bilinir. Hurda sarı kızıl diğerlerinden daha değerlidir. Sarı musluk hurdası piyasada en çok alınan hurdalar arasındadır. Sarı pirinç hurdası alan hurdacı firma olarak yerinizden alım gerçekleştiriyoruz.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

kızıl hurda alımı

Kızıl Hurda

Pek çok kullanım alanı olan kızıl hurda bu özelliğinden dolayı geri dönüşüm ve hurdacılık sanayinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Elinizde atılacak olarak yada hurda bulunan kızıl hurdalarınızı paraya dönüştürmek istiyorsanız firmamız bu konuda size yardımcı olacaktır. Kızıl hurdası alım fiyatları konusunda sektörde yer alan pek çok geri dönüşüm firmasına kıyasla müşterilerimize yüksek fiyatlar sumaktayız.
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]
nikel hurda alımı

Nikel Hurda

Doğada saf halde bulunmayan nikel çoğunlukla kobalt alaşımlı olarak çıkarılır. Ağır ve sert bir yapıya sahiptir. Deneyimli hurdacılık Çöp Değil Hurda sayesinde hurda nikel satışı yapmak kolaylaştı. Paslanmaz çelik üretilirken ihtiyaç duyulan nikele, tornavida, bıçak ve hatta çatal-kaşık hurdası ile sahip olabiliyoruz. Nikel alan hurdacı firma olarak genelinde adresinize geliyoruz. Güncel nikel fiyatları ile değerini hesaplayıp anında nakit ödeme yapıyoruz.
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]
profil hurda alımı

Profil Hurda

Profil hurda alüminyum, malzeme olarak kullanılmasıyla kimyasal boyalara maruz kalmaktadır. Bu durum ise profil alüminyum hurdaya yeni bir isim kazandırarak çıkma veya boyalı profil alüminyum hurda olmuştur. Avrupa ve dünya pazarının, neredeyse %30’unu oluşturan geri dönüşüm metallerinden bir kısmını da çıkma profil alüminyum hurda sektörü oluşturmaktadır.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]