Şirinevler Spotçu

Şirinevler Spotçu Telefon

0850 308 1884

İstanbul’un Her Bölgesinden İkinci el Eşyalarınız İkinci el Mobilya Spot Beyaz Eşya Kullanılmış Eşya Antika Eşya Eski Gümüş Obje Aksesuarlarınız El Yazma Hattat larınız Eski Fermanlarınız 2.El Beyaz Eşya larınız Yerinizden Değerine Nakit Alıyoruz.

Spotçu Şirinevler 1 sirinevler spotcu cop degil

Spotçu Şirinevler 2 antika sirinevler spotcu cop degil

BEYAZ EŞYALAR

Her çeşit beyaz eşyalarınızı gelin birlikte değerlendirelim. İkinci el beyaz eşyalarınız, 2.el yeni beyaz eşyalarınız, spot beyaz eşyalarınız eski beyaz eşyalarınız için bizi arayın anında en iyi teklifi verelim. Beyaz eşya olarak İstanbul ikinci el eşya alım satım,  İstanbul’un her semtinde beyaz eşyalarınız alınır satılır. Değerinde beyaz eşyalarınız alınır satılır. Beyaz eşya denince ilk olarak akla ikinci el çamaşır makinası, ikinci el bulaşık makinası, ikinci el buzdolabı, ikinci el kurutma makinası, ikinci el elektrikli süpürge, ikinci el elektrikli fırın, ikinci el mini fırın, ikinci el mutfak robotu gibi ürünler gelse de bir çok ikinci el beyaz eşyanız değerinde alınır satılır.

ANTİKA EŞYALAR

Öncelikle Antika eşya alınır satılır, Antika eşya alım satıma hoş geldiniz… İkinci el eşya alan satan olarak tüm antika eşyalarınızı itina ile değerlendiriyoruz. Elbette bir çoğumuzun ev, iş yeri gibi çevresinde aşağı yukarı en az bir antika eşya bulunmakta ve yine bir çoğumuzun antika eşya merakı bulunmaktadır. Antika eşya denince akla tablo, saat, vazo gibi bir kaç çeşit gelse de yüzlerce çeşit antika eşya bulunmaktadır. Sizde Antika eşyanızın fotoğrafını yollayın yada bizi arayın birlikte değerlendirelim. Antika eşya alan satan olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. İstanbul ve tüm illerimizde Antika eşya hizmetimiz bulunmaktadır. Aşağıda bir çoğumuzda mevcut olup farkında olmadıkları antika eşyalara ait çeşitleri sizler için listelemeye çalıştık. Arayın, Antika eşyalarınızı birlikte değerlendirelim.

İstanbul‘un tüm semtlerine ücretsiz teslimat ve kurulum yapmaktayız.

İstanbul dışı satışımız kesinlikle yoktur.

Beğendiğiniz ürün için sipariş vermeden önce arayın.

Siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ürün kurulur ve çalıştıktan sonra kapıda nakit ödeme veya havele,eft ilede ödeme yapabilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz 1 ay garantili olup arıza durumunda direk değişim yapmaktayız.

Bizim bu garantiyi vermemizin nedeni sattığımız ürünlerde en ufak sorun olmadığını kanıtlamak, müşterilerimizin aklında soru işareti kalmadan bizden aldığı ürünleri gönül rahatlığıyla sorunsuz kullanması içindir.

İstanbul’un temiz, sağlam, uygun fiyatlara ürün satan, 100% müşteri dostu güvenilir ikinci el beyaz eşya mağazasıyız.